Меню

(057) 700-27-17

(066) 700-27-17

(068) 720-27-17

Харьков, ул. О. Яроша, 16 Г
Поиск

Покер - основнi правила та хiд гри

У покер грають однiєю колодою карт джокерiв без самих джокерiв. Отже, потрiбнi 52 карти (13 значень 4 кольорiв), на вiдмiну вiд карткової гри «Дощ», в яку грають 32 карти. Фiшки також необхiднi для розмiщення ставок. Пiдiйде також спецiальний жетон, який показує позицiю Дилера. Це позицiя, яка змiнюється пiсля кожної гри (зазвичай обертається за годинниковою стрiлкою мiж гравцями за столом). У iграх без професiйного дилера карти роздає гравець, але, що бiльш важливо, два гравцi злiва вiд дилера роблять обов’язковi ставки в грi (так званi блайнди).

Добре мати хороший стiл, за яким можна комфортно грати в покер. Звичайно, iдеально пiдiйдуть столи для покеру, але в iншому випадку пiдiйде будь-який великий стiл з однорiдною поверхнею.

Покер - основнi правила гри та його курс для новачкiв

Незалежно вiд того, граємо ми в покер безкоштовно чи на реальнi грошi, правила гри в Покер залишаються однаковими. Грається колода з 52 карт чотирьох кольорiв:

  • лопати, також званi листям (лопатами)
  • серця
  • дiаманти, також дiаманти
  • хрести, клуби

У кожнiй мастi є тринадцять карт з наступними значеннями - найвищий туз (туз), за ним король, дама, валет i потiм 10, 9, 8, 7, 6, 5, 4, 3 i 2 У деяких форматах покеру туз також може бути найнижчою картою (1). iснують також варiанти покеру, в якi грають з меншою кiлькiстю карт (так звана коротка колода), але на практицi ви зустрiчаєтеся з ними не дуже часто.

У грi в покер зазвичай є кiлька раундiв ставок, у яких гравцi роблять ставки послiдовно й вкладають фiшки, зазвичай у виглядi фiшок, у загальний банк, англiйський еквiвалент якого «пот» став настiльки популярним, що ви не зустрiнете практично iншого позначення. Пiсля кожного раунду ставок гравцi отримують або обмiнюються певною кiлькiстю карт залежно вiд конкретного варiанту покеру, який грає. Гра йде за годинниковою стрiлкою.

Покер - сам хiд гри

На початку кожної гри або роздачi гравцям роздається заздалегiдь визначена кiлькiсть карт. Гравцi отримують карти або вручну (тобто тiльки вони їх бачать), або деякi карти розкладаються на столi, i всi iншi гравцi їх бачать.

Гравець у свою чергу має кiлька варiантiв того, що вiн може зробити. Якщо у гравця немає ставки, вiн може перевiрити i продовжити гру без необхiдностi робити ставку, або вiн може скинути чи поставити свої карти. Якщо хтось робить ставку перед ним, гравець може або кол, скинути або пiдняти. В кiнцi останнього раунду ставок i пiсля завершення всiх ставок гравцi в грi показують свої карти, а власник найсильнiшої руки виграє весь банк. Якщо два або бiльше гравцiв мають однакову виграшну комбiнацiю, банк дiлиться порiвну.

Раунд ставок закiнчується, коли останнiй гравець зробить останню ставку i всi гравцi, що залишилися в грi, поклали однакову кiлькiсть фiшок у банк. Пiд час ставок ставки робляться перед кожним гравцем, щоб побачити, хто i скiльки вiн зробив, а потiм розмiщуються в банку в кiнцi раунду ставок.

Записаться на прием

У нас приняты все надлежащие меры предосторожности для обеспечения вашей безопасности в соответствии с рекомендациями МОЗ и ВОЗ.
Будьте здоровы! Офтальмика всегда заботится о своих пациентах!
<>
акция
Калькулятор окупаемости лазерной коррекции

Ждем вас по адресу

3c066b2dc1c6777b3104fcbbb4b574b5