Меню

(057) 700-27-17

(066) 700-27-17

(068) 720-27-17

Харьков, ул. О. Яроша, 16 Г
Поиск

Вибір гравців у покер

Основні причини, чому гравці вибирають нелегальні покерні сайти

Ми розглянемо деякі з основних причин, чому нелегальні веб-сайти для онлайн-покеру продовжують користуватися популярністю серед гравців.

Доступ до невикористаних ринків

Онлайн-покер 7-картковий стад заборонений у більшості країн через суворі закони про ігри. Хоча онлайн-покер є незаконним у цих країнах, все ще існує величезний невикористаний ринок, на який охоче грати, якщо у них є доступ до цього. Неліцензовані оператори покеру готові піти на цей ризик, оскільки вони усвідомлюють, що їм не потрібно багато займатися маркетингом, щоб просувати свої послуги, оскільки конкуренція майже відсутня.

Немає обмежень щодо юрисдикцій

Узаконені ринки онлайн-покеру, такі як Невада та Нью-Джерсі, постраждали в минулому, оскільки ринок був обмежений гравцями в межах кожного штату. Ці обмеження завдають шкоди індустрії онлайн-покеру та змусили регуляторів ігор використовувати спільну ліквідність.

Неліцензованим операторам онлайн-покеру не потрібно дотримуватися будь-яких подібних обмежень щодо юрисдикцій. Їхній пул гравців більший, гарантії онлайн-турнірів привабливіші, а гравцям не доведеться турбуватися про детальні процедури перевірки та ідентифікації.

Кілька варіантів оплати

Неліцензійні оператори, як правило, пропонують гравцям ряд різних варіантів оплати, включаючи криптовалюти. Це ідея для більшості гравців, які люблять залишатися анонімними щодо своєї діяльності в онлайн-покері. Регульовані покерні веб-сайти мають обмежені варіанти оплати, які іноді можуть відволікати гравців.

Незважаючи на те, що неліцензійні покерні веб-сайти продовжують процвітати та канібалізувати легалізований ринок онлайн-покеру, ми повинні зазначити, що існує ряд ризиків, пов’язаних із грою на неліцензованих покерних веб-сайтах. В основному це пов’язано з тим, що є кілька недобросовісних онлайн-покер-румів, які піддають ризику гравців та їхні гроші. Просто пам’ятайте, що винагорода може бути більшою, якщо грати в неліцензований покер-рум, але також і ризики.

Записаться на прием

У нас приняты все надлежащие меры предосторожности для обеспечения вашей безопасности в соответствии с рекомендациями МОЗ и ВОЗ.
Будьте здоровы! Офтальмика всегда заботится о своих пациентах!
<>
акция
Калькулятор окупаемости лазерной коррекции

Ждем вас по адресу

bca482ea625f49a2a150453d6b1796af